Zorka

  Zorka – córka Arielki i Knedla urodzona w Nowy Rok 2015. Typ wścibski, ciekawski i wokalny. Zawsze nam przypomni, że nastała pora karmienia, a my się lenimy. 

Arielka

SONY DSC

Arielka to maleńka dziewczyna o ślicznej biało-rudej maści. Trafiła do nas w wieku czterech miesięcy. Jest spokojna i trochę nieśmiała, ale gdy przychodzi pora karmienia słychać ją najgłośniej w całym stadzie.

Ruda

ruda

Nasz trzeci niemiecki nabytek jest wielkiej urody. Długo była nieufna i pomimo spędzenia kilku tygodni z nami w domu, nie dawała się głaskać ani miziać. Jednak cierpliwość Tomka opłaciła się: dziś Ruda to pieszczoch, który na widok pana wpada w … Czytaj dalej

Dzika

dzika

Również przyjechała do nas z Niemiec. Byliśmy zachwyceni jej przepięknym umaszczeniem. Dzika jest drobna, trochę płochliwa i ostrożna. Bardzo lubi głaskanie po brzuszku.

Holka

holka

To urocze dziecię jest siostrą Knedlika. Gdy była kilkutygodniowym prosiaczkiem wyglądała jak dalmatyńczyk. Nie mogliśmy się oprzeć jej urokowi osobistemu. Holka ma ładną, drobną budowę ciała. Jest bardzo spokojna i łagodna. Holcia została mamą naszego pierwszego miotu! Urodziła trzy prosiątka, … Czytaj dalej